Pôžička od Cetelemu

Čo sa Vám v minulosti mohlo zdať rizikové, dnes už je možno spoľahlivejšie ako sa zdá. Áno pôžička od Cetelemu nadobudla nový rozmer a možno aj preto, že tak ako  iné spoločnosti aj Cetelem prekopal základy svojej politiky a začal ponúkať výhodné pôžičky v širokom spektre, aby uspokojil dnešné náročné požiadavky rôznych klientov.  Dnes už nehovoríme iba o pôžičke od Cetelemu ale o komplexnej ponuke pôžičiek šitej na mieru rôznemu účelu.

Či už je to expresná pôžička, ktorú vybavíte a čerpáte expresne rýchlo alebo aj pôžička na čokoľvek, ktorá Vám poskytne finančné prostriedky na akýkoľvek účel. K ďalším druhom pôžičiek od Cetelemu patria tiež pôžička na nové, alebo aj na ojazdené auto, pôžička na rekonštrukciu a bývanie, či obľúbená pôžička na splatenie úverov. Medzi hlavné výhody pôžičky od Cetelemu patrí možnosť posúdiť ju, či dokonca aj získať online.

Po úvodnom posúdení a zaslaní požadovaných dokladov je Cetelem pôžička Vaša. Žiadosť vyplníte do 5 min. a výsledok posúdenia sa dozviete okamžite po jej odoslaní vďaka online posúdeniu. Za poskytnutie pôžičky od Cetelemu nič neplatíte – pretože Cetelem garantuje nulové poplatky za poskytnutie, predčasné splatenie či mimoriadnu splátku úveru. Pôžička od Cetelemu sa prispôsobí Vašej aktuálnej situácii. Počas splácania si môžete odložiť splátku, navýšiť sumu úveru, alebo ho predčasne splatiť. Netreba zabudnúť na fakt, že pri pôžičke od Cetelemu nepotrebujete ručenie, nemusíte dokladovať účel, či uzatvárať povinného poistenie.

Pri pôžičke od Cetelemu sa ozaj nemáte čoho obávať, keďže Cetelem je svetovým expertom na poskytovanie úverov a členom medzinárodnej bankovej skupiny BNP Paribas, ktorá vám garantuje seriózny prístup a výhodné úverové podmienky. Takže si to zhrnieme, stačí len vyplniť online formulár, kde si nastavíte požadované parametre, ihneď sa dozviete výšku splátky či poskytnutú výšku pôžičky. Do pár minút po vyplnení žiadosti ju v Ceteleme posúdia a pôžička od Cetelemu je Vaša, tak hurá do toho.