Pôžičky bez dokladovania príjmu

Pozicka na auto

Dostali ste sa nečakane do zlej finančnej situácie a potrebujete si rýchlo bez zdržiavania vybaviť pôžičku? Obráťte sa na rýchlu pôžičku bez dokladovania vášho príjmu. Táto pôžička vám ušetrí veľa času. Nemusíte dlho čakať na jej schválenie a nemusíte zháňať množstvo zbytočných papierov a dokladov. K vybaveniu vám postačí občiansky preukaz.

Najväčšia výhoda tejto pôžičky je, že ľudia nemusia dokladovať svoj príjem. Pri väčšine týchto pôžičiek nie je potrebný ručiteľ a ani žiadateľ nemusí ručiť za pôžičku nehnuteľnosťou. Pôžička bez dokladovania príjmu sa vybavuje veľmi jednoducho a pohodlne. Pôžičku si žiadatelia môžu vybaviť z pohodlia domova on-line cez internet a zaberie to len pár minút. Stačí vyplniť on-line formulár a následne ho odoslať. Žiadatelia môžu mať peniaze na účte už do 24 hodín.

Naopak najväčšou nevýhodou pôžičky sú vysoké úroky. Ponuka pôžičkových produktov je obmedzená a nízka. Žiadateľ tak veľmi nemá z čoho vyberať. Ďalšou nevýhodou sú nízke sumy pôžičiek. Vyššie sumy pôžičiek si môžete vybrať len vtedy, keď máte ručiteľa.

Pôžičky bez dokladovania príjmu poskytujú väčšinou nebankové spoločnosti. Táto pôžička je veľmi riziková. http://www.pozicky123.sk/nebankove-pozicky/ a spoločnosti poskytujú pôžičku každému. Príležitosť majú aj ľudia, ktorí nemajú stály mesačný príjem. Keďže si nebankovky nemôžu byť isté niektorými žiadateľmi, kompenzujú to kratšou dobou splatnosti a naozaj vysokými úrokmi.

Pôžičku bez dokladovania príjmu poskytuje napríklad TopPôžička. Výška pôžičky je od 25 eur do 6 500 eur. Doba splatnosti je 1 až 7 rokov.  Žiadateľ môže žiadať aj o malú pôžičku vo výške od 25 eur do 350 eur a doba splatnosti pri tejto možnosti je 1 až 30 dní. Pôžičku vybavíte rýchlo a peniaze môžete mať na účte ihneď. Nie je potrebný ručiteľ a neoveruje sa ani register dlžníkov.

Aj nebanková spoločnosť Pôžičkomat poskytuje pôžičky bez dokladovania príjmu. Výška prvej pôžičky je od 25 eur do 500 eur. Doba splatnosti pôžičky je 7 až 31 dní. Peniaze môžete mať na účte už do 15. minút od schválenia žiadosti. Nie je potrebný ručiteľ a neoveruje sa ani register dlžníkov.

Nebanková spoločnosť mojaPôžička ponúka žiadateľom pôžičku vo výške od 1 000 eur do 20 000 eur. Doba splatnosti je 12 až 108 mesiacov. Pri tejto pôžičke sú výhodné aj úroky a RPMN. Pôžičku vám vybavia na počkanie. Nie je potrebný ručiteľ a neoveruje sa ani register dlžníkov.

Pôžičku bez dokladovania príjmu vám vybavia ešte aj iné nebankové spoločnosti ako Jednoduchá pôžička, Pôžička hneď alebo Predvýplatná pôžička. Pôžičky od týchto nebankových spoločností boli hodnotené ako najlepšie pôžičky v posledných mesiacoch roka 2022.